Amuletu nozīme un pielietojums:

Lotosa zieds - tiek uzskatīts par vienu no varenākajiem simboliem, kas cilvēkus apvelta ar gudrību, sniedz apgarotību, mieru un iedvesmu. Lotosa zieds veicina garīgā un radošā potenciāla izaugsmi. 

OM zīme - Mēs varam teikt, ka simbols "Om" nozīmē vispārējo enerģiju, kas kontrolē Visuma radīšanas, attīstības un noārdīšanās procesus. Šī ir pirmā Radītāja radītā skaņa, no kuras dzimis Visums. Bezgalības simbols, dievišķās enerģijas daļa cilvēka dzīvē palīdz izprast tās būtību. Skaņas „Om” nozīme ietver visus darbus - augstāko patiesību (Dievs), tās enerģiju un tās daļas, dvēseli (dzīvās būtnes).

Hamsa jeb Dieva roka - ir izslavēta kā spēcīga aizsardzība pret ļaunu aci, sliktiem un nepareiziem nodomiem. Sievietēm tā arī kalpo kā mājas pavarda, ģimenes un tuvinieku talismans. Hamsa roka ir amulets atvērtas plaukstas formā – tas jau no senlaikiem simbolizē atvērtību, godīgus nodomus, draudzīgumu.

Sargeņģeļa zīme - Svētajos Rakstos teikts, ka eņģeļu galvenais uzdevums ir slavēt Dievu, pildīt Viņa uzdevumus un sargāt cilvēkus. Dievs mums katram ir sūtījis pavadoni, kas mūs sargā, par mums rūpējas un pat norāda, ko darīt, ko nē. Vien uzmanīgi jāieklausās sevī un jāsadzird. Sargeņģelis gadā par tavu drošību, atbalstu un mieru.

Sapņu ķērēja zīme - Sapņu ķērēja forma ir apļveida pamatne, kurā tiek austi pavedienu un rotājumu modelis. Tiek uzskatīts, ka sapņu ķērējs aiztur sliktos sapņus savā tīmeklī, un tie nepiepildās, un arī noved negatīvu no miega. Turklāt sapņu ķērējs, saskaņā ar dažiem uzskatiem, ir ar citām noslēpumainām īpašībām. Kalpo kā spēcīga aizsardzības zīme.

Sirsniņas zīme Mīlestībai ir dažādas valodas un tikpat dažādas izpausmes. Mēs varam mīlestību parādīt ar darbiem, pieskārieniem, dāvanām, bet mēs varam to izteikt arī vārdos.

0

Pirkumu grozs